Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Генеральний директор ХДАВП

_______________  А.К. М’ялиця
27  червня 2008 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Президент ФПС України

_________О.В. Шаповалов
08 липня 2008 р.

ПОЛОЖЕННЯ
про відкриті змагання
"11-й Кубок імені К.О. Калініна з класичного парашутизму"  

 

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

1.1. Популяризація та розвиток парашутного спорту в Україні та Харківської області.  

1.2. Розіграш особистої першості з класичного парашутизму на Кубок імені першого директора і головного конструктора Харківського авіаційного заводу К.О. Калініна

2. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

2.1. Змагання проводяться в період з 16 по 20 липня 2008 р. на базі Харківського аероклубу ТСО України імені В.С. Гризодубової, аеродром „Коротич”.

2.2.  Прибуття спортсменів 15 липня до 14 год. за адресою: Харківський АК ТСО України імені В.С. Гризодубової, вул. Плеханівська 16-А, м. Харків, 61001, тел. (057) 732-83-97, 733-32-31, 733-31-87, тел./факс: 717-74-25, 733-31-78, або безпосередньо на аеродром “Коротич”.

2.3. Прибуття суддів на навчально-атестаційний семінар 12 липня до 11-00 в Харківський АК ТСО України імені В.С. Гризодубової.

3. КЕРІВНИЦТВО І ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ

3.1. Змагання організуються і проводяться згідно документів, що регламентують льотно - парашутну роботу в авіаційних організаціях ТСО України.

3.2. Підготовку і організацію змагань здійснює Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, ФПС України, Харківська обласна федерація парашутного спорту, федерація авіаційного спорту Харківської області, Харківський аероклуб ТСО України імені В.С. Гризодубової.

3.3. Безпосереднє проведення змагань покладається на начальника змагань та головного суддю, призначених встановленим порядком.

4. ДОПУСК УЧАСНИКІВ ДО ЗМАГАНЬ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

4.1. Змагання проводяться на тому ж місці та в строки, що і 13-й Кубок України з класичного парашутизму і розігруються окремо серед чоловіків і жінок.
4.2. До участі у змаганнях допускаються всі спортсмени-учасники 13-го Кубка України з класичного парашутизму без оплати додаткового заявочного внеску. Додатково допускаються до участі у змаганнях спортсмени країн СНД на запрошення Оргкомітету ХДАВП, при цьому вони сплачують заявочний внесок за кожного спортсмена у розмірі, погодженому між сторонами.

4.3. ФПС України здійснює попередній відбір спортсменів України, забезпечує апаратурою для вимірювання точності приземлення, приземної швидкості вітру, відеоустановкою для суддівства індивідуальної акробатики згідно з міжнародними правилами.

4.4.Харківський аероклуб ТСО України імені В.С. Гризодубової забезпечує підготовку місць змагань, авіаційною технікою та льотно-технічним складом, керівництво польотами та стрибками, розташуванням та медичним обслуговуванням спортсменів на аеродромі.

4.5.     Харківське державне авіаційне виробниче підприємство забезпечує змагання необхідною кількістю паливно-мастильних матеріалів для виконання парашутних стрибків, розташування суддівської колегії змагань та спортсменів країн СНД в ПОК «Авіатор», їх доставку автотранспортом до місця проведення змагань, польовими стартовими сніданками суддям та спортсменам країн СНД, кубками та цінними призами переможцям у двоєборстві Кубка імені К.О. Калініна.

4.6.    Харківський обласний Військовий Комісаріат сприяє розташуванню та культурному обслуговуванню спортсменів на аеродромі.

5. ПРОГРАМА, УМОВИ ЇЇ ВИКОНАННЯ, ОЦІНКА ВПРАВ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

5.1.Вправа № 1 – 5-ть стрибків на точність приземлення (кваліфікаційні) + фінальний стрибок на два датчики АВС для 50% учасників, але не більше 14-ти чоловіків та 6-ти жінок,  з кращими результатами за сумою кваліфікаційних  стрибків;

5.2.Вправа № 2 – 2-а  стрибки з виконанням  комплексу фігур  у вільному падінні (кваліфікаційні) + фінальний стрибок з виконанням темного комплексу, який включає переднє сальто,   для 5-ти чоловіків  та 5-ти жінок з кращими результатами за сумою кваліфікаційних  стрибків.

5.3. Умови виконання, оцінка вправ та визначення результатів – згідно даного Положення, Положення 13-го Кубка України з класичного парашутизму + спеціальні умови до фінальних  стрибків у вправах  № 1 і  № 2:

  5.3.1.     у вправі № 1   фінальний стрибок виконується на два датчики автоматичної вимірювальної системи (АВС) з радіусом виміру до 16 см (при цьому центральні диски можуть бути діаметрами 2-х або 3-х см у будь-якому сполученні). Датчики установлюються  впритул один  до одного, при цьому зручно розташовуються для приземлення спортсмена одночасно  двома ногами, згідно створу заходження його на ціль. Стрибки виконуються групами не більше ніж з 3 осіб з висоти 900 м,  згідно з попередніми результатами у зворотному порядку до зайнятих місць спортсменами. Приземлення спортсмена з розбіжністю доторкання датчиків ногами до 1 сек. не штрафується, при розбіжності до 1,5 сек. – штраф 3 см,    - до 2 сек. – штраф 10 см, більше  2 сек. – результат на цьому датчику - 16 см.
  Результат стрибка складається з суми результатів обох датчиків.

  5.3.2.     у вправі № 2  комплекс фігур для фінального стрибка складається з 6 фігур: по дві спіралі вліво та вправо, і двох сальто - переднього та заднього. Черговість виконання фігур  визначається жеребкуванням не пізніше, ніж за дві години до початку виконання  стрибка.

5.4. Якщо за погодних умов, або форс-мажорних обставин повна програма не може бути виконана, змагання будуть вважатися розіграними при мінімумі: у вправі № 1 –  3-и стрибки + фінальний стрибок (при цьому кількість фіналістів може бути зменшена до 5-ти чоловіків та 5-ти жінок), у вправі № 2 – один стрибок + фінальний стрибок.

5.5. Місця спортсменів у вправах визначаються  за найменшою сумою технічних результатів в усіх  стрибках, включаючи фінальні.

5.5.1.  У випадку однаковості сумарних результатів місця спортсменів у вправах:

   5.5.1.1.  визначаються за кращими результатами фінальних стрибків;

   5.5.1.2. спортсменам, які брали участь тільки у кваліфікаційних турах,  визначаються однакові (кращі) місця.

  5.6.       У двоєборстві  місця серед чоловіків та жінок визначаються окремо за найменшою сумою  очок у вправах № 1 і № 2.
5.6.1. Очки у вправах № 1 і № 2 відповідають місцю спортсмена у вправах лише серед тих спортсменів, які брали участь у розіграші обох вправ двоєборства.

5.6.2. При однаковій сумі очок у двоєборстві місця спортсменів визначаються за кращими очками в одній із вправ, а за повної рівності – за кращими очками у вправі № 2.

6. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

6.1. Переможці Кубка імені К.О. Калініна у двоєборстві серед чоловіків і жінок окремо нагороджуються цінними призами та дипломами ХДАВП. Всі призери в двоєборстві нагороджуються цінними призами та дипломами.

6.2. Тренери, котрі підготували переможців Кубка імені К.О. Калініна в двоєборстві нагороджуються дипломами.

ОРГКОМІТЕТ  ХДАВП

Прикріплений файлРозмір
polog_kubok_kalinina_2008.pdf139.56 кб