Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

„Затверджено”

Радою ФПС України 25.11.2007 р.
зі змінами від 21.02.2008 р.

Календарний план спортивних заходів з парашутного спорту на 2008 рік

Пор №

Назва заходу

Строк початку/
закінчення

Трива-лість

Місце проведення

Організації, учасники

Учасників

Суддів

Вид змагань

Всього людино-днів

всього

однієї команди

всього

іного-родніх

1.

НТЗ з підготовки до встановлення світових та національних рекордів з групової акробатики

7 – 25.03

19

Таїланд

Кращі спортсмени

10

 

 

 

 

 

2.

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань (групова акробатика)

квітень

9

Малайзія

Збірна України

14

6

 

 

 

 

3.

Міжнародні змагання з групової акробатики

15 – 20.04

6

Малайзія

Збірна України

14

6

 

 

 

 

4.

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань

квітень

10

АР Крим

Збірна України

33

20

-

-

-

 

5.

НТЗ з підготовки до рекорду світу у категорії “Велика формація“

01 – 11.05

4

Перріс, США

Кращі спортсмени

10

10

 

 

 

 

6.

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань

травень

10

м. Харків

Збірна України

33

20

-

-

-

 

7.

Міжнародні змагання на Кубок Адріатики

16 – 18.05

3

м. Бар, Чорногорія

Збірна України

4

 

3

 

ОК

 

8.

Міжнародні змагання на “Кубок ЦСПК”

20 – 25.05

6

м. Рязань, Росія

Збірна України

12

10

 

 

О/К

 

9.

Рекордні спроби до книги рекордів Гіннесу (Десант 600)

30.05–02.06

4

Київська обл.,

Команда світу

600

600

5

5

-

 

10.

Кубок імені ГРС М.О. Острякова

04 – 08.06

5

м. Севастополь

Клуби

40

5

12

6

ОК

 

11.

Відкритий Кубок України з Фрі-Флайю

12 – 15.06

4

сел. Майське,
Дніпропетровська обл.

Клуби

24

3

9

6

К

 

12.

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань (класичний парашутизм)

червень

10

м. Київ

Збірна України

33

20

-

-

-

 

13.

Кубок пам’яті абсолютного чемпіона світу Г.М. Сурабка

18 – 22.06

5

смт. Бородянка, Київська обл.

Клуби

64

8

15

10

О/К

 

14.

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань (групова акробатика)

червень

10

Київська область

Збірна України

33

20

-

-

-

 

15.

НТЗ з підготовки до чемпіонату світу (класичний парашутизм)

01 – 11.07

11

м. Кіровоград

Збірна України

33

20

-

-

-

 

16.

7-й відкритий Кубок України з парашутної групової акробатики

02 – 06.07

5

смт. Бородянка, Київська обл.

Клуби

50

5

9

6

К

 

17.

Всеукраїнський семінар суддів з парашутного спорту

12 – 15.07

4

м. Харків

Провідні судді

 

 

35

 

 

 

18.

13й Кубок України, 11й Кубок імені К. Калініна та 6й Кубок пам'яті Героя України В. Мельникова
з класичного парашутизму

16 – 20.07

5

м. Харків

Кращі спортсмени

50

 

15

10

О

 

19.

НТЗ з підготовки до відкритого Кубку Азії (групова акробатика)

липень-серпень

10

за призначенням

Збірна України

33

20

-

-

-

 

20.

Відкритий Кубок Азії з парашутних видів спорту

23 – 26.07

4

Малайзія

Збірна України

13

6

 

 

 

 

21.

30-й Чемпіонат світу з класичного парашутизму

26.7-02.08

8

м. Лученець, Словаччина

Збірна України

14

10

 

 

О/К

 

22.

НТЗ з підготовки до чемпіонату світу (групова акробатика)

липень-серпень

10

Київська область

Збірна України

33

20

-

-

-

 

23.

Чемпіонат світу з парашутної групової акробатики та артистичних видів парашутного спорту

09 – 14.08

6

Франція

Збірні України

17

13

 

 

К

 

24.

Кубок “Великого Донбасу“

13 – 17.08

5

Донецька обл.

Клуби

50

5

12

7

 

 

25.

Кубок “ЮТЕМ“ з групової акробатики

22 – 24.08

3

смт. Бородянка, Київська обл.

Клуби

40

5

9

6

К

 

26.

58-й чемпіонат України з класичного парашутизму та 2-й чемпіонат України серед юніорів

03 – 07.09

5

м. Кіровоград

Клуби

84

7

20

15

О/К

 

27.

1-й чемпіонат України з Фрі-Флайю та відкритий Кубок “Агро-Союзу“ з парашутного спорту

10 – 13.09

4

сел. Майське,
Дніпропетровська обл

Клуби

24

3

9

6

К

 

28.

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань

вересень

5

АР Крим

Збірна України

30

15

 

 

 

 

29.

Кубок пам’яті Г.О. Олійника “Кримське Небо”

17 – 21.09

5

м. Севастополь

Клуби

40

5

12

7

О/К

 

30.

3-й чемпіонат України з групової акробатики

24 – 28.09

5

смт. Бородянка, Київська обл.

Клуби

48

6

9

6

К

 

31.

Кубок пам’яті М.О. Федоренка “День-Ніч”

26 – 30.09

5

АР Крим

Клуби

54

6

12

6

О/К

 

32.

Кубок СНД з класичного парашутизму

04 – 11.10

6

смт. Агой, Краснодар-ський край, Росія

Збірна України

12

10

 

 

О/К

 

Голова виконкому ФПС України,
заслужений майстер спорту,
заслужений тренер України                                                     І. Тьорло

Прикріплений файлРозмір
plan_2008.pdf167.31 кб