Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
«ЗАТВЕРДЖЕНО»
В.О. Генерального директора ХДАВП
_______________    С.М.Задорожный
«___» _____________ 2007 р.

«ЗАТВЕРДЖЕНО»    
Харківський обласний
військовий комісар полковник     
_______________ О.П. Середа    
«___» ____________ 2007 р.    

«ЗАТВЕРДЖЕНО»
Президент ФПС України
___________О.В. Шаповалов
«___»___________ 2007 р.

   
   
   
  
ПОЛОЖЕННЯ
про відкриті змагання
"10-й Кубок імені К.О. Калініна з класичного парашутизму"
та "5-й Кубок пам’яті Героя України Василя Мельникова
з групових стрибків на точність приземлення"
   
1.   МЕТА І  ЗАВДАННЯ          
1.1.      Популяризація та розвиток парашутного спорту в Україні.

1.2.      Розіграш особистої першості з класичного парашутизму на Кубок імені першого директора і головного конструктора Харківського авіаційного заводу К.О. Калініна та першості з групових стрибків на точність приземлення на Кубок пам’яті Героя України Василя Мельникова.

2.    ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

2.1    Змагання проводяться в період з 17 по 21 липня 2007 р. на базі Харківського аероклубу ТСО України імені В.С. Гризодубової, аеродром „Коротич”.

2.2    Прибуття спортсменів 16 липня до 14 год. за адресою: Харківський АК ТСО України імені В.С. Гризодубової, вул. Плеханівська 16-А, м. Харків, 61001, тел. (057) 732-83-97, 733-32-31, 733-31-87, тел./факс: 717-74-25, 733-31-78, або безпосередньо на аеродром “Коротич”.

2.3    Прибуття суддів на всеукраїнський навчально-атестаційний семінар 13 липня до 11-00 в Харківський АК ТСО України імені В.С. Гризодубової.

3.    КЕРІВНИЦТВО І ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ

3.1    Змагання організуються і проводяться згідно документів, що регламентують льотно-парашутну роботу в авіаційних організаціях ТСО України.

3.2    Підготовку і організацію змагань здійснює Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, Харківський обласний військовий комісаріат, ФПС України, Харківська обласна федерація парашутного спорту, федерація авіаційного спорту Харківської області, Харківський аероклуб ТСО України імені В.С. Гризодубової.

3.3    Безпосереднє проведення змагань покладається на начальника змагань та головного суддю, призначених встановленим порядком.

4. ДОПУСК УЧАСНИКІВ ДО ЗМАГАНЬ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

4.1    Змагання проводяться на тому ж місці та в строки, що і 12-й Кубок України з класичного парашутизму і розігруються окремо серед чоловіків і жінок.

4.2    До участі у змаганнях допускаються всі спортсмени-учасники 12-го Кубка України з класичного парашутизму без оплати додаткового заявочного внеску.

4.3    ФПС України здійснює попередній відбір спортсменів, забезпечує змагання необхідною кількістю паливно-мастильних матеріалів, апаратурою для вимірювання точності приземлення, приземної швидкості вітру, відеоустановкою для суддівства індивідуальної акробатики згідно з міжнародними правилами.

4.4    Харківський аероклуб ТСО України імені В.С. Гризодубової забезпечує підготовку місць змагань, авіаційною технікою та льотно-технічним складом, керівництво польотами та стрибками, розташуванням та медичним обслуговуванням спортсменів на аеродромі.

4.5    Харківське державне авіаційне виробниче підприємство забезпечує розташування суддівської колегії змагань в профілакторії ХДАВП, її доставку автотранспортом до місця проведення змагань, сувенiрами переможцям Кубка імені К.О. Калініна.

4.6    Харківський обласний військовий комісаріат забезпечує призовий фонд Кубка пам’яті Героя України Василя Мельникова, сприяє розташуванню та культурному обслуговуванню спортсменiв на аеродромі.

5.    ПРОГРАМА, УМОВИ ЇЇ ВИКОНАННЯ, ОЦІНКА ВПРАВ  ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

5.1    Програма Кубка імені К.О. Калініна:

5.1.1.    вправа № 1 – 5-ть стрибків на точність приземлення;

5.1.2.    вправа № 2 – 2-а стрибка з виконанням комплексу фігур у вільному падінні.

5.1.3.    Умови виконання, оцінка вправ та визначення результатів – згідно з Положенням 12-го Кубка України з класичного парашутизму.

5.1.4.    У випадку однакових сумарних результатів у призерів вправ № 1 та № 2 для розподілу місць беруться до уваги подальші стрибки за програмою 12-го Кубка України.

5.1.5.    У двоєборстві місця серед чоловіків та жінок визначаються окремо за найменшою сумою очок у вправах № 1 і № 2.

5.1.6.    Очки у вправах № 1 і № 2 відповідають місцю спортсмена у вправах лише серед тих спортсменів, які брали участь у розіграші обох вправ двоєборства.

5.1.7.    При однаковій сумі очок у двоєборстві місця спортсменів визначаються за кращими очками в одній із вправ, а за повної рівності – за кращими очками у вправі № 2.

5.2    Кубок пам’яті Героя України Василя Мельникова – групові стрибки на точність приземлення.

5.2.1.    Для розіграшу першості спортсмени (до початку змагань на Кубок імені К.О. Калініна) подають до суддівської колегії окремі заявки щодо складу команд: чоловічих - з 3-х осіб, жіночих - з 2-х осіб. У випадку відсутності 3-х повних жіночих команд, жіноча першість не розігрується і жінки допускаються до участі у складі змішаних команд.

5.2.2.    За результатами стрибків на точність приземлення Кубка імені К.О. Калініна (кваліфікаційний етап) суддівська колегія визначає 8 кращих команд (чоловічих та жіночих окремо), котрі, за схемою розподілу місць у тенісі, розігрують чвертьфінальні, півфінальні та фінальні стрибки в парних зустрічах із вибуванням.

5.2.3.    Команда-переможниця у парних зустрічах визначається за найменшою сумою технічних результатів у стрибку всіх членів команди, незалежно від попередніх результатів на будь-якій стадії розіграшу.

5.2.4.    При однакових результатах, в тому числі й по завершенню кваліфікаційного етапу, пріоритет має команда з більшою кількістю високих результатів, починаючи з 0 см; 1 см; 2 см і т.п.

5.2.5.    За кількості команд менше 8, чвертьфінал не розігрується і змагання починаються з півфіналу. У випадку 3-х заявлених команд, проводиться лише фінал серед цих команд.

6.    НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

6.1    Переможці Кубка імені К.О. Калініна у двоєборстві серед чоловіків і жінок окремо нагороджуються кубками та дипломами ХДАВП. Всі призери в двоєборстві нагороджуються пам’ятними призами та дипломами.

6.2    Команди-переможниці з групових стрибків на точність приземлення серед чоловічих і жіночих команд окремо нагороджуються кубками та дипломами Харківського обласного військового комісаріату, призери – дипломами.

6.3    Тренери, котрі підготували переможців Кубка імені К.О. Калініна в двоєборстві та команди-переможниці Кубка пам’яті Героя України Василя Мельникова з групових стрибків на точність приземлення  нагороджуються дипломами.

ОРГКОМІТЕТ  ХДАВП

Прикріплений файлРозмір
10_kalinina_5_melnikova.pdf44.75 кб