Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 1 гість.
«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Харківський обласний
військовий комісар

_________________________
полковник О.П. Середа
20 серпня 2013 р.

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Президент Харківської обласної
федерації парашутного спорту

___________________________
О.В. Шаповалов
28 серпня 2013 р.

   

ПОЛОЖЕННЯ 
про відкриті змагання
"11-й Кубок пам’яті Героя України Василя Мельникова
з групових стрибків на точність приземлення"

м. Харків 2013 р.

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

1.1. Популяризація та розвиток парашутного спорту в Україні та країнах СНД.

1.2. Розіграш першості з групових стрибків на точність приземлення на Кубок пам’яті Героя України Василя Мельникова.

 

2. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

2.1. Змагання проводяться в період з 11 по 15 вересня 2013 р. на базі Харківського аероклубу ТСО України імені В.С. Гризодубової, аеродром „Коротич”.

2.2. Прибуття спортсменів 11 вересня до 14 год. за адресою: Харківський АК ТСО України імені В.С. Гризодубової, вул. Плеханівська 16-А, м. Харків, 61001, тел. (057) 732-83-97, 733-32-31, 733-31-87, тел./факс: 717-74-25, 733-31-78, або безпосередньо на аеродром “Коротич”.

2.3. Прибуття суддів 10 вересня до 11-00 в Харківський АК ТСО України імені В.С. Гризодубової.

 

3. КЕРІВНИЦТВО І ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ

3.1. Змагання організуються і проводяться згідно документів, що регламентують льотно - парашутну роботу в авіаційних організаціях ТСО України.

3.2. Підготовку і організацію змагань здійснює Харківський обласний військовий комісаріат, Харківська обласна федерація парашутного спорту, Харківський аероклуб ТСО України імені В.С. Гризодубової.

3.3. Безпосереднє проведення змагань покладається на начальника змагань та головного суддю, призначених встановленим порядком.

 

4. ДОПУСК УЧАСНИКІВ ДО ЗМАГАНЬ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

4.1. Змагання проводяться на тому ж місці та в строки, що і відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Дружби» з класичного парашутизму і розігруються окремо серед чоловіків і жінок.

4.2. До участі у змаганнях допускаються всі спортсмени-учасники відкритого всеукраїнського турніру «Кубок Дружби» з класичного парашутизму.

4.3. Харківський аероклуб ТСО України імені В.С. Гризодубової забезпечує підготовку місця змагань, авіаційною технікою та льотно-технічним складом, керівництво польотами та стрибками, розташуванням та медичним обслуговуванням спортсменів на аеродромі, автомобільним паливом для доставки суддівської колегії змагань, та спортсменів країн СНД до місця проведення змагань.

4.4. Харківська обласна федерація парашутного спорту забезпечує змагання необхідною кількістю паливно-мастильних матеріалів для виконання парашутних стрибків, розташування суддівської колегії змагань, та спортсменів країн СНД.

4.5. Харківський обласний військовий комісаріат забезпечує дипломи та грамоти переможцям Кубка пам’яті Героя України Василя Мельникова, сприяє розташуванню та культурному обслуговуванню спортсменів на аеродромі, Харківська обласна федерація забезпечує кубки для нагородження переможців.

 

5. ПРОГРАМА, УМОВИ ЇЇ ВИКОНАННЯ, ОЦІНКА ВПРАВИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

5.1. Для розіграшу першості у групових стрибках на точність приземлення:

5.1.1. Спортсмени (до початку змагань) подають до суддівської колегії окремі заявки щодо складу команд: чоловічих - з 3-х осіб, жіночих - з 2-х осіб. Команди формуються за власнім бажанням спортсменів, не залежно від відомчої приналежності. Назву та капітана команди обирають її члени.

5.1.2. Команди з кількістю менше 2-х чоловіків та 2-х жінок до розіграшу командної першості не допускаються.

5.1.3. У випадку відсутності 3-х повних жіночих команд, жіноча першість не розігрується і жінки допускаються до участі у складі змішаних команд.

5.1.4. За результатами стрибків на точність приземлення (кваліфікаційний етап) суддівська колегія визначає 8 кращих команд (чоловічих та жіночих окремо), котрі, за схемою розподілу місць у тенісі, розігрують чвертьфінальні, півфінальні та фінальні стрибки в парних зустрічах із вибуванням.

5.1.4.1. При однакових результатах по завершенню кваліфікаційного етапу пріоритет має команда з більшою кількістю високих результатів, починаючи з 0 см; 1 см; 2 см і т.п., у випадку повної тотожності, перевага віддається команді, яка має меншу суму в останньому стрибку.

5.1.5. Команда-переможниця у парних зустрічах визначається за найменшою сумою технічних результатів у стрибку всіх членів команди. незалежно від попередніх результатів на будь-якій стадії розіграшу.

5.1.5.1. При однакових результатах у парних зустрічах, пріоритет має команда з більшою кількістю високих результатів, починаючи з 0 см; 1 см; 2 см і т.п., у випадку повної тотожності команда-переможниця визначається жеребкуванням;

5.1.5.2. Якщо тотожні результати стануться у фіналі, обидві команди оголошуються переможцями.

5.1.6. За кількості команд менше 8, чвертьфінал не розігрується і змагання починаються з півфіналу. У випадку 3-х заявлених команд, проводиться лише фінал серед цих команд.

5.1.7. Якщо за погодних умов, або форс-мажорних обставин повна програма не може бути здійснена, змагання будуть вважатися розіграними при виконанні напівфінальних та фінальних стрибків.

 

6. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

6.1. Команди-переможниці з групових стрибків на точність приземлення серед чоловічих і жіночих команд окремо нагороджуються кубками, медалями та дипломами Харківського обласного військового комісаріату, призери – медалями та дипломами.

6.2. Тренери, котрі підготували команди-переможниці Кубка пам’яті Героя України Василя Мельникова з групових стрибків на точність приземлення нагороджуються дипломами.